Biz Kimiz?

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) Nedir ?

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, bir işçinin dahi çalıştığı sanayiden sayılan ve sayılmayan her türlü işyerine; iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek amacıyla işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) hizmetleri sunan kurumdur. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen yetki çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

6331 Sayılı yasa kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yetkilendirmesi ile mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip olan İzka OSGB, bünyesindeki İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Sağlık Personelleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Her geçen gün daha fazla istihdam alanı oluşturarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan İzka OSGB; İnsan kaynakları yönetiminden güvenli işyeri yönetimine kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamaya yönelik yönetim politikası ile hareket etmektedir. Hizmet verdiği işletmelerde daha sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturarak sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektir.

Hızla ve güvenli adımlarla ilerlemiş olduğumuz bu yolda İzka Ortak Sağlık Güvenlik Birimimize dahil etmiş olduğumuz Sabit Tıbbi Tetkik Mekanımızda;

Akciğer (Röntgen) Filmi Çekimi,

İşitme testi,

EKG (elektrokardiyografi ) çekimi,

Solunum Fonksiyon Testi (SFT),

Göz Muayenesi,

Hemogram (Kan Tahlilleri),

İşe Giriş Sağlık Raporu (EK2)

İşlemleriniz uzman ekibimiz tarafından yapılır, sonuçlar Uzman Hekim tarafından onaylanır ve aynı gün kişiye gönderilir.

İzka OSGB, iş sağlığı ve güvenliği alanında ihtiyaç duyduğunuz kişisel koruyucu donanım, uyarı levhaları, tespit öneri defterleri, yangın tüpleri  ve birçok  ekipmanları sizlere www.izkaavm.com e-ticaret kanalıyla hizmetinize sunmaktadır.

İzka OSGB, İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında OSGB, Eğitim, Sağlık, Danışmanlık, İş Güvenliği malzemeleri tedariği hizmetleri veren, bu alanda tüm bilgi ve birikimlerini işine yatıran, ülkemizdeki iş sağlığı ve güvenliğinin uluslararası standartlara gelmesini hedefleyen, dinamik ve uzman kadroya sahip bir şirkettir.


Adres : Ataşehir Mahallesi 8001/3 Sokak No:17 Cadde Anadolu Plaza Kat:4 Daire:17 ÇİĞLİ/İZMİR
Tel : +90 232 503 08 58 | +90 555 886 06 92
Whatsapp Destek Hattı: 0 (555) 886 06 92

© 2019 İzka OSGB - İş Sağlığı ve Güvenliği

Bilgi için Tıklayın Arayın